THE FACT ABOUT FIZIKSEL SUNUCU THAT NO ONE IS SUGGESTING

The Fact About Fiziksel Sunucu That No One Is Suggesting

The Fact About Fiziksel Sunucu That No One Is Suggesting

Blog Article

VDS sunucu sistemi üzerinde birbirinden bağımsız olarak işletim sistemi ve sunucu yazılımları barındıran kullanım tasarrufunun kullanıcının olduğu özel bir sanal sunucu hizmetidir.

Focused Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

Uzaktan erişim ile sunucunuzun ısı değerlerini ve konsol bağlantısı, reboot gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sunucu kurulum işlemi sonrasında uzaktan erişim talep etmeniz durumunda gerekli bilgiler mail adresinize iletilecektir.

Düzenli Yedekleme ve Kurtarma İmkanı: Kiralık fiziksel sunucu hizmetleri, düzenli yedekleme ve kurtarma imkanı sunarak veri kaybı riskini lessen eder. Olası bir veri kaybı durumunda, yedekleme sayesinde verilerinizi hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz.

Performanslarınıza uygun alt yapımız da kiralık sunucu advertisementı altında güçlü bir altyapımızda, müşterilerimize en iyi kiralık sunucu hizmetini vermeye gayret gösteriyoruz. Piyasa da bulamayacağınız kaliteli ucuz sunucu hizmetleri vermekteyiz.

Marka ve Sağlayıcı Araştırması: Ucuz sunucuların güvenilirlik ve performansı, seçilen marka ve sağlayıcıya bağlıdır.

Sunucularımıza erişim ve yönetim işlemleri sadece IHS Telekom tarafından sağlanabilmektedir. Bu sayede kullandığınız hizmet için maksimum güvenlik sunarız. %ninety nine.9 Uptime Oranı

Sunucularımız seçilebilir iki farklı TIER 3 veri merkezinde barınmakta olup yedekli World wide web erişimi sağlamaktadır.

Hepsini kabul et hepsini reddet Yalnızca temel çerezleri kabul edin Yalnızca seçileni kabul et Gizlilik Tercihi 16 yaşın altındaysanız ve isteğe bağlı hizmetlere izin vermek click here istiyorsanız, yasal vasilerinizden izin almalısınız. World wide web sitemizde çerezler ve diğer teknolojileri kullanıyoruz. Bazıları çOkay önemlidir, diğerleri ise bu Website sitesini ve deneyiminizi geliştirmemize propertyımcı olur.

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit total duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom World-wide-web erişimi yapabilir.

En hızlı fiziksel sunuculara sahip olmanız için Türkiye’nin ADSL ve Fiber dağıtım merkezinden hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir.

Kiralık Server olarakta isimlendirilen yapının iki farklı kullanım amacı bulunur. Bu sunucular kaynaklarını herhangi bir website ile paylaşmak istemeyen kişi ya da kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Paylaşımlı sunucularda ortaya çıkabilecek olan olumsuz durumların ortadan kaldırılması adına bu sunuculara yönelim gösterilebilir.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Report this page